top of page

Näätien tyylin takana – Craft & EuroBrand kaudella 2024–25

BC Nokian kausi 2024–25 on tullut päätökseensä, ja yksi asia, joka on kulkenut mukanamme jokaisessa hetkessä, on ollut laadukas varustautuminen. Craft ja EuroBrand on ollut olennainen osa joukkuettamme ja koko yhteisöämme – niin kentällä kuin sen ulkopuolella.


Trexet on vastannut koko joukkueen vaatetuksesta: treeniasut, peliasut, vapaa-ajan vaatteet, ulkovaatteet ja reput ovat kaikki Craftin tuotevalikoimasta. Jokainen treeni, jokainen peli ja jokainen matka on tehty tyylillä ja mukavuudella.


Kuvat: Jani Virolainen


EuroBrand on puolestaan ollut mukana tuomassa BC Nokian brändiä entistä vahvemmin esiin. Kaikki kauden aikana myydyt fanituotteet ovat syntyneet yhteistyössä EuroBrandin kanssa – hupparit, pipot, kaulahuivit, fanipaidat ja muut kannattajatuotteet ovat mahdollistaneet Näätien värien leviämisen katsomoihin ja kaupungille. Lisäksi kaikki painotuotteet, kuten: mestaruusviiri, tienvarsitarrat ja nimmarikortit ovat olleet osa tätä yhteistyötä.

EuroBrand toimi otteluisäntänä 15.11.2024 kotiottelussa ja toi mukanaan pahvisia Näätiä ilahduttamaan perheen pienimpiä.
EuroBrand toimi otteluisäntänä 15.11.2024 kotiottelussa ja toi mukanaan pahvisia Näätiä ilahduttamaan perheen pienimpiä.

EuroBrandin slogan ”Näkyvyyttä brändillesi! Laadukasta brändäyspalvelua yrityksellesi missä päin Suomea tahansa – 24/7!” kuvaa täydellisesti heidän panostaan myös BC Nokian hyväksi.


Kiitos Trexet Finland ja EuroBrand kumppanuudesta ja siitä, että piditte Näätien tyylin näyttävänä läpi kauden!

 
 
 

Comments


bottom of page